Budujemy marzenia od 1996 roku.
Zrealizuj swoje.

Budujemy marzenia od 1996 roku.
Zrealizuj swoje.

Firma jest przedsiębiorstwem prywatnym którego założycielami są Piotr i Tomasz Wojciccy. Rozpoczęliśmy swoja działalność w 1999r w Hiszpanii pod nazwa PB. Company S.L. Przez 5 kolejnych lat specjalizowaliśmy się budową domów metodą tradycyjną.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanego przez naszych klientów, oraz w związku z dynamicznym rozwojem firmy w roku 2004 rozszerzyliśmy naszą ofertę o budownictwo drewniane szkieletowe. Przy współpracy z norweską firmą Tronderbygg S.L na terenie Hiszpanii i Norwegii przez kilka lat wybudowaliśmy kilkanaście pięknych domów w systemie kanadyjskim. Po zdobyciu wiedzy i doświadczenia firma przekształciła nazwę na CanadaSystem S.L.

W 2008 otrzymaliśmy certyfikację zgodności produktów i wysokiej jakości usług zgodną z Dyrektywami Komisji Europejskiej SGS, której celem było kontrola materiałów używanych do budowy domów, jak również usług wykonywanych przez naszą firmę.

Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie rynku polskiego na usługi budowlane, w roku 2008 rozszerzyliśmy naszą działalność wprowadzając firmę na rynek polski gdzie podpisaliśmy pierwsze kontrakty na budowę domów.

Nasza wizja

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości domów przy konkurencyjnej cenie. Każde nowe zadanie, każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. W naszych działaniach nie ma miejsca na rutynę, ponieważ wysoka jakość świadczonych usług długoletnie doświadczenie zdobyte na rynkach europejskich oraz zadowolenie naszych klientów ustawiliśmy na pierwszym miejscu listy naszych priorytetów. Priorytet ten możliwy jest do osiągnięcia tylko poprzez konsekwencje, profesjonalizm w działaniu, który osiągamy poprzez selektywny nabór kadry pracowniczej, wdrażanie nowych technologii i systemów jakości.

Umów się na wizytę. We’ll Get Back to You!

Zostaw numer - skontaktujemy się z Tobą!
Odpowiemy na Twoje pytania.