Domy kanadyjskie, domy szkieletowe, gotowe domy murowane pod klucz - producent.

Canada System
Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie domów.


Szybki kontakt

+48 530 236 638
biuro@canadasystem.eu

Szukaj projektu
Kategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Kondygnacje:

O nas - budowa domów

Firma jest przedsiębiorstwem prywatnym którego założycielami są Piotr i Tomasz Wojciccy. Rozpoczęliśmy swoja działalność w 1999r w Hiszpanii pod nazwa PB. Company S.L. Przez 5 kolejnych lat specjalizowaliśmy się budową domów metodą tradycyjną.

Obrazy: aboutus2.jpgWychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanego przez naszych klientów, oraz w związku z dynamicznym rozwojem firmy w roku 2004 rozszerzyliśmy naszą ofertę o budownictwo drewniane szkieletowe. Przy współpracy z norweską firmą Tronderbygg S.L na terenie Hiszpanii i Norwegii przez kilka lat wybudowaliśmy kilkanaście pięknych domów w systemie kanadyjskim. Po zdobyciu wiedzy i doświadczenia firma przekształciła nazwę na CanadaSystem S.L.

W 2008 otrzymaliśmy certyfikację zgodności produktów i wysokiej jakości usług zgodną z Dyrektywami Komisji Europejskiej SGS, której celem było kontrola materiałów używanych do budowy domów, jak również usług wykonywanych przez naszą firmę.

Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie rynku polskiego na usługi budowlane, w roku 2008 rozszerzyliśmy naszą działalność wprowadzając firmę na rynek polski gdzie podpisaliśmy pierwsze kontrakty na budowę domów.

Decydując się na wybudowanie domu przez firmę CanadaSystem S.L stawiasz na solidnego, doświadczonego partnera. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie domów szkieletowych jak również budowanych metodą tradycyjną. Od lat zatrudniamy stałych "wyselekcjonowanych" i doświadczonych specjalistów z różnych branż budowlanych.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości domów przy konkurencyjnej cenie. Każde nowe zadanie, każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. W naszych działaniach nie ma miejsca na rutynę, ponieważ wysoka jakość świadczonych usług długoletnie doświadczenie zdobyte na rynkach europejskich oraz zadowolenie naszych klientów ustawiliśmy na pierwszym miejscu listy naszych priorytetów. Priorytet ten możliwy jest do osiągnięcia tylko poprzez konsekwencje, profesjonalizm w działaniu, który osiągamy poprzez selektywny nabór kadry pracowniczej, wdrażanie nowych technologii i systemów jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również wybrania odpowiedniego dla Państwa projektu.